Niepołomice, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY PRACA!!!

Niepołomice

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma ERTA dla swojego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY
(z językiem włoskim lub niemieckim)

Opis stanowiska:
- Profesjonalna obsługa włoskich partnerów handlowych w zakresie doradztwa technicznego
- Weryfikację zamówień pod względem technicznym i technologicznym
- Obsługa reklamacji
- Planowanie produkcji zamówień włoskich / niemieckich

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
&#8226; Biegła znajomość języka włoskiego / niemieckiego
&#8226; Doświadczenie w pracy przy obsłudze klienta
&#8226; Doświadczenie w pracy związanej z produktem technicznym
&#8226; Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
&#8226; Umiejętność analitycznego myślenia
&#8226; Dokładność i skrupulatność
&#8226; Zamiłowanie do rozwiązywania problemów technicznych

Oferujemy:
&#8226; Pracę w nieustannie rozwijającej się firmie
&#8226; Możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
&#8226; Pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa - dobry i zgrany zespół to priorytet

Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania proszę o przesłanie swojego CV na adres:

cv@ertagrupa.pl/ z dopiskiem: &#8222;DORADCA TECHNICZNY J. WŁOSKI / J. NIEMIECKI&#8221;

Ogłoszenie dodane: Sroda, 18 Sierpien, 2010  13:51

Identyfikator: 214168

Wyświetleń: 1980